Puckator Świętuje Pierwszą Rocznicę Europejskiego Centrum Dystrybucji (EDC)w Polsce

Cały rok szybszych dostaw, większej dostępności produktów i usprawnionych operacji pozwolił nam kontynuował zwiększenie dostaw do naszych europejskich klientów. W tym miesiącu obchodzimy pierwszą rocznicę otwarcia naszego Europejskiego Centrum Dystrybucji (EDC) w Polsce – był to rok z ponad 3,000,000 wysłanych zapasów oraz 16,000 wysłanych zamówień do tej pory !

Przed EDC wszystkie nasze zamówienia były wysyłane na cały świat z naszego brytyjskiego magazynu w Kornwalii w Anglii. Wraz z rozwojem firmy, rosnącymi wymaganiami i zbliżającym się Brexsitem musieliśmy szybko zareagować, aby utrzymać silne relacje z naszymi europejskimi klientami i kontynuować ekspansję w Europie i na całym świecie. Tak więc w zeszłym roku otworzyliśmy Centrum Dystrybucji we Wrocławiu, co było ogromnym sukcesem i powodem do świętowania dla Grupy Puckator. Od tego czasu wysłaliśmy już do naszych klientów aż 1,500 palet i 29,000 pudeł.

Oczywiście nie obyło się bez wyzwań, zwłaszcza z wąskimi kanałami przesyłu , wzrostem kosztów paliwa oraz pozostałościami koronawirusa. Jednak mimo to nadal możemy świętować sukces otwarcia europejskiego centrum magazynowo- dystrybucyjnego!

Podczas tego przejścia nasze zespoły we wszystkich biurach i obu magazynach pracowały niezwykle ciężko, aby zapewnić płynny i minimalny wpływ na doświadczenia naszych  klientów w zamian otrzymaliśmy ogromną ilość pozytywnych opinii i wsparcia naszych klientów którzy zostali dotknięci  tymi zmianami.

Teraz gdy już się osiedliliśmy i załadowaliśmy oba magazyny naszymi nowymi świątecznymi produktami, jesteśmy w pełnym rozkwicie i gotowości aby zaopatrzyć naszych klientów przed Bożym Narodzeniem i przygotować się na kolejny udany rok pełen targów, promocji i nowych zapasów!