Seria Volkswagen VW Camper Bus

Strona
  • 1
  • 2
na stronę
Strona
  • 1
  • 2
na stronę

Seria Volkswagen VW Camper Bus

Przejrzyj naszą fantastyczną kolekcję licencjonowanych upominków kolekcjonerskich z kultowym kamperem Volkswagen VW. Nieustannie poszukujemy możliwości współpracy z uznanymi markami i dostarczania ich nowym i dotychczasowym klientom. W 2020 roku wprowadziliśmy na rynek naszą nową kolekcję kamperów VW z projektami obejmującymi nowy autobus kempingowy T1 w tradycyjnych niebieskich i czerwonych kolorach, a także projekty z letnią miłością i surfowaniem.

Ta kolekcja jest w pełni licencjonowana i w ramach naszej umowy licencyjnej, każdy nasz klient, który chce sprzedawać w witrynach stron trzecich, takich jak Amazon, eBay itp., musi zostać wstępnie zatwierdzony przez Puckator PL. Sprzedaż do dealerów VW lub kogokolwiek, kto zaopatruje salony VW również jest niedozwolona. Każdy, kto sprzedaje naszą gamę Volkswagen VW bez uprzedniej zgody na sprzedaż internetową przez strony trzecie, ryzykuje wycofaniem dostawy. Nie ma to wpływu na klientów sprzedających w witrynach własnych domen. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą tego asortymentu w witrynach internetowych osób trzecich, koniecznie skontaktuj się z hurtownią Puckator PL.

Inne najlepiej sprzedające się kolekcje

Seria Kot Simona
Jaś Fasola
Baranek Shaun oraz Wallace I Gromit
Prawo autorskie © 2000 - 2024 Puckator EDC Sp. z o.o. Ul. Graniczna 8AA, 54-610, Wrocław. Numer REGON: 389391683 - Numer NIP: PL8943170010