FAQ

Gdzie mogę zobaczyć ceny?

Gdzie mogę zobaczyć ceny? Jeśli chcesz zobaczyć ceny hurtowe na stronie, musisz się zarejestrować, potrwa to chwilę I od tego momentu będą widoczne ceny. Nie przekazujemy Twoich danych nikomu.

Kliknij w ten link by się zarejestrować.

Czy w podane ceny wliczony jest już VAT?

Nie. Wszystkie ceny są cenami netto.

By otrzymać towar z cenami netto trzeba posiadać tzw. NIP europejski to numer podatnika VAT dla potrzeb handlu wewnątrzwspólnotowego.

Podczas składania zamówienia w polu NIP/VAT wpisz numer dodając przed cyframi symbol PL Np. PL1234567890 - Pamiętaj by wpisać numer NIP bez myślników "-".

Validacje numeru NIP można sprawdzić online na stronie Komisji Europejskiej WALIDACJA NIP - SPRAWDŹ

Ile zapłacę za przesyłkę?

Koszt dostawy zależy od kraju, do którego nadawana jest przesyłka. Proszę odwiedźcie naszą stronę Dostawa znajdziesz tam dokładną rozpiskę cen.

Jak długo muszę oczekiwać na dostawę?

Dostawa hurtowego zamówienia zazwyczaj zajmuję od 5 do 8 dni roboczych, jeśli zamówisz priorytetową dostawę, powinieneś otrzymać przesyłkę w 4 dni. Jeśli nie będzie komu odebrać dostarczanej przesyłki, kurier zostawi aviso z instrukcjami dalszej procedury dostarczenia zamówienia.

Czy jest określona wysokość minimalnego zamówienia?

Tak, 800 zł.

Jakie metody płatności akceptujemy?

Nasza Hurtownia akceptuje większość kart płatniczych i kredytowych jako płatność, i jeśli chcesz zamówić szybko i sprawnie to jest najlepszy sposób by dokonać zakupu. Oczywiście pozostałe sposoby płatności jak PayPal oraz przelew bankowy również są akceptowalne.

Co mam zrobić jeśli przesyłka będzie uszkodzona?

Towar dostarczany przez nas w dużej mierze jest towarem delikatnym i niestety zdarzają się sytuację uszkodzenia go podczas transportu. W takich wypadkach prosimy o kontakt mailowy w ciągu 48 godzin od otrzymania przesyłki pod mailem: biuro@puckator.pl

Czy mogę sprzedawać wasze produkty licencjonowane w Polsce i za granicą?

W Puckator oferujemy szereg w pełni licencjonowanych produktów z partnerami marek, takimi jak Aardman, Pusheen i VW. Produkty te są licencjonowane głównie do sprzedaży w Europie i Wielkiej Brytanii, choć zdarza się inaczej. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą naszych licencjonowanych produktów poza Wielką Brytanią lub UE, skontaktuj się z nami, aby to sprawdzić.

Prawo autorskie © 2000 - 2024 Puckator EDC Sp. z o.o. Ul. Graniczna 8AA, 54-610, Wrocław. Numer REGON: 389391683 - Numer NIP: PL8943170010