Przewodnik dla kupujących

Dlaczego kupować w Hurtowni Puckator?

Czy pierwszy raz u nas zamawiasz czy jesteś naszym stałym klientem znajdziesz tutaj wiele istotnych i ważnych informacji o naszych produktach, sposobie zamawiania oraz warunkach współpracy z Puckator Polska.

  • Tysiące produktów do wyboru.
  • Niska wartość minimum logistycznego.
  • Struktura cen w zależności od ilości.
  • Aktualizacja stanów magazynowych na bieżąco.
  • Rekomendowana cena sprzedaży detalicznej.
  • Data dostępności ponownej produktów.
  • Dostęp do cen po rejestracji w 30 sekund!

Prosty i szybki dostęp do naszych cen

Jeśli jesteś po raz pierwszy na naszej stronie zarejestruj się dzięki czemu otrzymasz dostęp do naszej pełnej oferty produktowej wraz z cenami. Rejestracja nie zajmie ci więcej czasu jak 30 sekund. Podczas rejestracji podajesz tylko swój email i hasło.

Kliknij tutaj by dokonać rejestracji i uzyskać dostęp do naszych niesamowitych upominków.


Czy mogę dokonać wyboru koloru, wzoru?

Nasza szeroka oferta produktów jest dostępna w także w różnych kolorach i wzorach. Mamy dostępnych od ręki kilka tysięcy produktów online dzięki czemu masz dostęp do naszych najnowszych i najlepiej sprzedających się produktów. Kiedy tylko złożysz u nas zamówienie na produkt w różnych kolorach lub wzorach nasi pracownicy w magazynie zrobią wszystko byś otrzymał mix kolorów lub wzorów.

Czasami jednak kiedy dostępność danego produktu jest już niska lub jest mała możliwość stworzenia Twojego zamówienia w mixie możesz otrzymać produkty losowo. Jeśli chcesz być powiadomiony przed wysyłką Twojego zamówienia jakie produkty otrzymasz dodaj notatkę do zamówienia a wyślemy powiadomienie przed wysyłką co otrzymasz.

Kiedy produkt jest dostępny w różnych kolorach lub wzorach nie mamy możliwości wyboru konkretnego koloru lub wzoru.


Jakie ilości produktów muszę zamówić i czy są wymuszone ilości zakupowe ?

Jedną w wielkich zalet współpracy z Hurtownią Puckator jest to że możesz zamówić małe ilości danego produktu. Ok. 75 % naszych produktów możesz zamówić w ilości 1 szt. dzięki czemu Twoja oferta produktów może być bardzo szeroka. Minimum logistyczne 800 zł netto powoduję że możesz zamówić kilkadziesiąt produktów osiągając minimum logistyczne.

Ok. 25% naszych produktów może być zamawiane tylko w ilości sztuk narzuconych przez nas. ilość sztuk jest zawsze podana na stronie danego produktu. Jeśli nawet będziesz chciał zamówić inną ilość, zostanie automatycznie ustalona ilość sztuk odpowiadająca ilości sztuk wymaganych dla danego produktu.


Dlaczego są 3 ceny przy danym produkcie ?

Jak tylko dokonasz rejestracji na naszej stronie, zobaczysz 3 ceny przy danym produkcie, które odpowiadają cenie w zależności od ilości zamawianych sztuk produktu. Im więcej sztuk produktów zamówisz tym lepszą uzyskasz cenę.

Cena produktu w zależności od ilości sztuk dotyczy również naszych wyprzedaży, automatycznie obniżamy ceny.


Jak jest z dostępnością produktów ?

Nasza strona Hurtownia Puckator jest ciągle aktualizowana. Nasza dostępność produktów jest aktualizowana co 24 h dzięki czemu na stronie danego produktu widzisz aktualny stan magazynowy danego produktu. Jeśli złożysz zamówienie poziom stanu produktu zostanie zaktualizowany jednak dany produkt nie będzie dla ciebie jeszcze zarezerwowany i spakowany. Dopiero jak zamówienie jest pakowane w naszym magazynie będziemy wiedzieć czy dany produkt jest dostępny.


Skąd mam wiedzieć kiedy produkt będzie ponownie dostępny ?

Jeśli dany produkt jest już niedostępny i będzie ponownie dostępny w naszej ofercie, na stronie danego produktu pojawi się informacja o dacie kiedy produkt będzie ponownie dostępny. Data dostępności jest datą tylko i wyłącznie przybliżoną i może się zmienić w zależności od opóźnień np. w transporcie.

Jeśli jesteś zainteresowany danych produktem i nie chcesz codziennie sprawdzać kiedy będzie dostępny - wystarczy że na stronie produktu zaznaczysz powiadomienie kiedy produkt będzie ponownie dostępny - otrzymasz email w momencie kiedy produkt będzie już w naszym magazynie.


Co oznacza Rekomendowana Cena Detaliczna (RCD) ?

Na każdej stronie danego produktu jest możliwość zobaczenia ceny produktu do dalszej odsprzedaży dla Twojego klienta,sprzedaży detalicznej. RCD oznacza za jaką cenę możesz sprzedać dany produkt w swoim sklepie stacjonarnym lub internetowym. 25 lat naszego doświadczenia dało nam możliwość ustalenia faktycznej ceny dalszej sprzedaży detalicznej produktu. Oczywiście możesz sprzedać dany produkt wg uznania jednak zalecamy korzystanie z naszej ceny RCD.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub sugestie dotyczące działania naszej Hurtowni Puckator skontaktuj się z nami NAPISZ do NAS.

Prawo autorskie © 2000 - 2024 Puckator EDC Sp. z o.o. Ul. Graniczna 8AA, 54-610, Wrocław. Numer REGON: 389391683 - Numer NIP: PL8943170010