Darmowa wysyłka na zamówienia powyżej 1500zł Zamówienie wysłane w tym samym dniu do 11ej Godziny otwarcia biura Obsługi klienta 8-17

Nowoczesny magazyn i centrum dystrybucji w Polsce

Minęło już ponad 5 lat, odkąd Wielka Brytania głosowała za opuszczeniem UE, a Brexit stał się rzeczywistością. Nie było to coś, czego chcieliśmy jako firma z biurami w całej Europie, ale staraliśmy się sobie z tym poradzić w najlepszy możliwy sposób. Wszyscy nasi klienci w UE są teraz obsługiwani przez naszą holenderską firmę Puckator BV, więc nie są obarczeni żadnymi dodatkowymi formalnościami celnymi czy podatkami.

Jednak po dokładnym rozważeniu zdecydowaliśmy, że nadszedł czas na kolejne kroki w naszej europejskiej przygodzie i podjęliśmy decyzję o otwarciu naszego pierwszego magazynu na kontynencie europejskim. Nowy magazyn będzie zlokalizowany we Wrocławiu w południowo-zachodniej Polsce.

Jest to zupełnie nowy obiekt o powierzchni prawie 5000m2. Będzie wystarczająco duży, abyśmy mogli obsługiwać wszystkich naszych obecnych klientów w UE, a także pozwoli nam rozwijać się razem z Tobą.

Co to będzie oznaczać dla klientów z Unii Europejskiej? Po pierwsze, będzie to oznaczało gwarantowaną ciągłość dostaw wszystkich naszych produktów na terenie UE, od Irlandii po Rumunię i od Hiszpanii po Grecję, bez względu na to, jak zmieniają się z czasem stosunki UE z Wielką Brytanią. Będzie to również oznaczać szybsze terminy dostaw dla prawie wszystkich naszych klientów w UE :)

Wreszcie, jeśli kiedykolwiek miałeś ochotę na karierę w innowacyjnej, rozwijającej się, proaktywnej firmie i mieszkasz w okolicach Wrocławia, prosimy o przesłanie nam swojego CV. W nadchodzących miesiącach będziemy rekrutować pracowników magazynowych, biurowych oraz na stanowiska kierownicze.

 

 

 

Prawo autorskie © 2000 - 2021 Puckator Sp z.o.o. , Ul. Borowska 8, 68-120, Iłowa . Numer REGON: 368418562 - Numer NIP: PL9241909627