Darmowa wysyłka na zamówienia powyżej 1500zł Zamówienie wysłane w tym samym dniu do 11ej Godziny otwarcia biura Obsługi klienta 8-17

Kim jesteśmy Puckator

Firma Puckator Ltd została założona w 1990 roku przez jego Dyrektora Zarządzającego, Marka Howarda. Początkowo firma importowała sztuki i rzemiosła z całego świata, jednak wyspecjalizowała się w rzeźbach z drewna z Indonezji, które zostały rozesłane do niezależnych sklepów z pamiątkami w Wielkiej Brytanii.

Po ponad 30-stu latach później firma stała się nie do poznania w porównaniu z wcześniejszymi latami. Biuro siedziby głównej, nowoczesny magazyn i centrum dystrybucji w południowo-wschodnich Kornwalii z oddziałów w Chinach, Włochy i Hiszpania, i fabularne ponad 50 pracowników zatrudnionych przez Grupę.

Firma Puckator obecnie ma tysiące klientów w Wielkiej Brytanii, i w ponad 30 innych krajach w Europie. Uruchomienie stron internetowych hurtowni upominków i prezentów Puckator w krajach europejskich: Francja, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Holandia, Szwecja, Portugalia, Polska Czechach i na Węgrzech oraz nowe powstałe miejsce w miejscu na rynku krajowym, dało efekt dużego wzrostu, który na pewno będzie kontynuowany w przyszłości.

Wzrostów i wzrostów jakie niosła hurtownia upominków Puckator, nadal trzymamy się najwyższych zasad i wartości sukcesów na początek naszej działalności: wysoka jakość produktów, dobra oferta, konkurencyjne ceny i przede wszystkim profesjonalny zespół obsługi klienta.

Kładziemy coraz większy nacisk na projektowanie i rozwój naszych produktów przez nasz zespół projektowy w Wielkiej Brytanii i Chinach, patrzymy w przyszłość wprowadzając innowacyjne produkty na rynek przez najbliższe lata i pracujemy ciężko przez spełnienie oczekiwań naszych klientów.

Od października 2013 Hurtownia Puckator otrzymała status Rzetelnej Firmy.

 

 

Zdjęcia naszej siedziby.

Puckator Lowman Works, East Taphouse, Cornwall, PL14 4NQ

Puckator Ltd
 
Lowman Works,
East Taphouse
Cornwall
PL14 4NQ
United Kingdom
Prawo autorskie © 2000 - 2021 Puckator Sp z.o.o. , Ul. Borowska 8, 68-120, Iłowa . Numer REGON: 368418562 - Numer NIP: PL9241909627