Kim jesteśmy Puckator

Firma Puckator Ltd została założona w 1990 roku przez jego Dyrektora Zarządzającego, Marka Howarda. Początkowo firma importowała sztuki i rzemiosła z całego świata, jednak wyspecjalizowała się w rzeźbach z drewna z Indonezji, które zostały rozesłane do niezależnych sklepów z pamiątkami w Wielkiej Brytanii.

Po ponad 30-stu latach później firma stała się nie do poznania w porównaniu z wcześniejszymi latami. Biuro siedziby głównej, nowoczesny magazyn i centrum dystrybucji w południowo-wschodnich Kornwalii z oddziałów w Chinach, Włochy, Hiszpania i Polska, i fabularne ponad 50 pracowników zatrudnionych przez Grupę.

Firma Puckator obecnie ma tysiące klientów w Wielkiej Brytanii, i w ponad 30 innych krajach w Europie. Uruchomienie stron internetowych hurtowni upominków i prezentów Puckator w krajach europejskich: Francja, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Holandia, Szwecja, Portugalia, Polska Czechach i na Węgrzech oraz nowe powstałe miejsce w miejscu na rynku krajowym, dało efekt dużego wzrostu, który na pewno będzie kontynuowany w przyszłości.

Września 2021 - Otwarcie naszego Europejskiego Centrum Dystrybucji (Puckator EDC).  Wszystkie zamówienia z naszych europejskich stron internetowych są teraz przygotowywane w EDC. Prezentowane stany magazynowe oraz daty dostaw są dedykowane dla klientów z Unii Europejskiej.

Wzrostów i wzrostów jakie niosła hurtownia upominków Puckator, nadal trzymamy się najwyższych zasad i wartości sukcesów na początek naszej działalności: wysoka jakość produktów, dobra oferta, konkurencyjne ceny i przede wszystkim profesjonalny zespół obsługi klienta.

Kładziemy coraz większy nacisk na projektowanie i rozwój naszych produktów przez nasz zespół projektowy w Wielkiej Brytanii i Chinach, patrzymy w przyszłość wprowadzając innowacyjne produkty na rynek przez najbliższe lata i pracujemy ciężko przez spełnienie oczekiwań naszych klientów.

 

 

Zdjęcia naszej siedziby: Kornwalii

Puckator Lowman Works, East Taphouse, Cornwall, PL14 4NQPuckator Lowman Works, East Taphouse, Cornwall, PL14 4NQ

 
Prawo autorskie © 2000 - 2024 Puckator EDC Sp. z o.o. Ul. Graniczna 8AA, 54-610, Wrocław. Numer REGON: 389391683 - Numer NIP: PL8943170010