Produkty na zamówienie, personalizacja i zamówienia hurtowe

Jeśli chcesz kupić hurtowo spersonalizowane upominki, to dobrze trafiłeś. W Puckator zaopatrujemy klientów na całym świecie, od małych sezonowych sklepów z pamiątkami po duże, znane marki i wielosieciowe sklepy detaliczne. Skorzystaj z naszego doświadczenia i ugruntowanych kontaktów z producentami, aby otrzymać pożądany produkt bezpośrednio pod swoje drzwi.

Sheffield Design TeamSheffield Design Team

 

Dlaczego warto zamawiać produkty na zamówienie lub spersonalizowane w Puckator?

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w kontaktach z zagranicznymi producentami i imporcie do Wielkiej Brytanii i Europy, nasz oddany zespół zakupowy wie, co robi. Przeprowadzą Cię przez proces od początku do końca i będą Cię informować na każdym kroku.

Doradzą Ci w sprawie opakowania, etykietowania, certyfikacji i wszelkich innych informacji dotyczących bezpieczeństwa i użytkowania produktów, które zamówisz. Dzięki naszym stałym kontaktom możemy negocjować świetne ceny przy hurtowych zamówieniach, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne ceny.

Ile musisz zamówić?

Minimalna ilość zamówienia (MOQ) zależy od zamawianych produktów. Niektóre większe linie będą miały mniejsze MOQ i wtedy mniejsze produkty będą musiały zostać zamówione w większych ilościach. Poniżej pokazano kilka przykładów.

  • Wycieraczki – 300
  • Torby na prezenty - 5000
  • Ołówki - 7200

Jak dużo czasu to zajmuje?

Czas dostawy różni się w zależności od projektu, produktu i kraju pochodzenia. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Chcę specjalnego oznakowania i opakowania, czy jest to możliwe?

Tak, możemy zastosować specjalne oznakowanie, opakowanie i informację w ramach procesu produkcyjnego. Kiedy skontaktujesz się z nami po prostu daj nam znać, czego potrzebujesz.

Czy mogę mieć własny projekt lub dodać swoje logo?

Jeśli szukasz niestandardowych projektów lub personalizacji swoich produktów, nasz oddany zespół pomoże Ci od koncepcji po dostawę. Mamy doświadczony zespół projektowy w Wielkiej Brytanii, a także specjalistyczny zespół rzeźbiarski w Chinach, który opracuje Twój projekt i będzie współpracował bezpośrednio z fabryką, aby uzyskać dokładnie to, co chcesz. Personalizacja może dotyczyć zarówno produktów, jak i opakowań, a my doradzimy Ci w całym procesie.

Jak mogę dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na adres biuro@puckator.pl i przedstaw swoje wymagania dotyczące indywidualnych potrzeb oraz ilości, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą, aby krok po kroku przeprowadzić Cię przez cały proces.

Prawo autorskie © 2000 - 2024 Puckator EDC Sp. z o.o. Ul. Graniczna 8AA, 54-610, Wrocław. Numer REGON: 389391683 - Numer NIP: PL8943170010