Darmowa wysyłka na zamówienia powyżej 1500zł Wysyłka z EDC we Wrocławiu Godziny otwarcia biura Obsługi klienta 8-17

Praca w Puckator

Puckator European Distribution Centre poszukuje pracownika na stanowisko "Pracownik Magazynu w Dziale Targów".

Twoje obowiązki:

  • Kompletacja i pakowanie towarów na targi zagraniczne (UE) i krajowe za pomocą ręcznego skanera.
  • Praca w zespole odpowiedzialnym za kontrolę stanów magazynowych produktów wystawienniczych oraz zamawianie produktów spożywczych i wyposażenia niezbędnego do obsługi Targów.
  • Transport na teren targów (vanem), przygotowanie ekspozycji, pakowanie i transport powrotny przygotowanego asortymentu. Głównie do Francji i Niemiec 3-4 razy w roku, mniej więcej 3/4 dni na raz. Ustalone z miesięcznym wyprzedzeniem.
  • Kompletacja i pakowanie zamówień dla wszystkich europejskich klientów za pomocą ręcznego skanera.

Nasze wymagania:

  • Komunikatywny język angielski jest warunkiem niezbędnym.
  • Prawo jazdy. B.
  • Chęć podróżowania za granicę, w tym jazdy na długich dystansach i jazdy vanem.
  • Wysoka samodyscyplina i inicjatywa w pracy.
  • Dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Opiekę medyczną dla pracownika.
  • Pakiet sportowy.
  • Zniżki dla pracowników.
  • Dofinansowanie do posiłków

Zapraszamy do rekrutacji na pracuj@puckator.pl

Prawo autorskie © 2000 - 2022 Puckator EDC Sp. z o.o. Ul. Graniczna 8AA, 54-610, Wrocław. Numer REGON: 389391683 - Numer NIP: PL8943170010