Praca w Puckator

Puckator European Distribution Centre poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Twoje obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw.
  • Dbanie o poprawność informacji w systemie.
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Uzupełnianie zapasów magazynowych na lokacjach konfencjonowania.
  • Dbanie o porządek na magazynie.
  • Pomoc Kierownikowi Magazynu w realizacji codziennych zadań

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych są niezbędne.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie dystrybucyjnym.
  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków.
  • bania o powierzone mienie.

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Opiekę medyczną dla pracownika.
  • Pakiet sportowy.
  • Zniżki dla pracowników.
  • Dofinansowanie do posiłków

Zapraszamy do rekrutacji na pracuj@puckator.pl

Prawo autorskie © 2000 - 2024 Puckator EDC Sp. z o.o. Ul. Graniczna 8AA, 54-610, Wrocław. Numer REGON: 389391683 - Numer NIP: PL8943170010