Kominki zapachowe i Podgrzewacze do wosku

Strona
na stronę
Strona
na stronę

Kominki zapachowe i Podgrzewacze do wosku

Nasze hurtowo sprzedawane Kominki zapachowe  i Podgrzewacze do wosku to niezbędny produkt w każdym sklepie z pamiątkami. Posiadamy szeroką gamę wzorów w konkurencyjnych cenach, wiele z nich dostępne jest tylko w firmie Puckator.

Różnorodność produktów w połączeniu z doświadczeniem naszego producenta oznacza, że ​​możemy dostarczyć Ci projekty i kształty, które pasują do każdego gustu, od prostych abstrakcyjnych projektów po wyszukane motywy fantasy.

Możesz używać naszych Kominków z olejkami eterycznymi i zapachowymi, a nasze podgrzewacze do wosków mogą być również używane do topienia wosku, tart i granulek. Koniecznie dodaj ten najlepiej sprzedający się asortyment do swojego sklepu już dziś.

Wybierając Podgrzewacz do wosku, zwróć uwagę na rozmiar palnika i naczynia, aby upewnić się, że będzie bezpiecznie współpracować z roztopionym woskiem. Nasza oferta produktów do aromaterapii jest bestsellerem przez cały rok, a nasze Podgrzewacze do wosku świetnie nadają się do każdego sklepu.

 

Prawo autorskie © 2000 - 2024 Puckator EDC Sp. z o.o. Ul. Graniczna 8AA, 54-610, Wrocław. Numer REGON: 389391683 - Numer NIP: PL8943170010