Darmowa wysyłka na zamówienia powyżej 1500zł Wysyłka z EDC we Wrocławiu Godziny otwarcia biura Obsługi klienta 8-17

Blog

 1. Puckator Świętuje Pierwszą Rocznicę Europejskiego Centrum Dystrybucji (EDC)w Polsce

  Puckator Świętuje Pierwszą Rocznicę Europejskiego Centrum Dystrybucji (EDC)w Polsce

  Cały rok szybszych dostaw, większej dostępności produktów i usprawnionych operacji pozwolił nam kontynuował zwiększenie dostaw do naszych europejskich klientów. W tym miesiącu obchodzimy pierwszą rocznicę otwarcia naszego Europejskiego Centrum Dystrybucji (EDC) w Polsce – był to rok z ponad 3,000,000 wysłanych zapasów oraz 16,000 wysłanych zamówień do tej pory !

  Czytaj więcej »
 2. Południowo-zachodni szlak Wielkiej Brytanii

  Południowo-zachodni szlak Wielkiej Brytanii

  Nasz dyrektor zarządzający Mark Howard uwielbia wyzwania! W 2019 roku przejechał ponad 14 000 mil Jedwabnym Szlakiem z Chin do Kornwalii, i to wszystko w ramach akcji charytatywnej. Podczas pandemii Mark szukał nowego wyzwania. Podróż za granice nie wchodziła w rachubę, dlatego postanowił przejść szlakiem wzdłuż wybrzeża wokół swojego rodzinnego hrabstwa Kornwalia. W miarę postępów w swoim wyzwaniu postanowił rozszerzyć swoją przygodę i kontynuować wędrówkę nadmorską ścieżką wzdłuż reszty południowo-zachodniego wybrzeża.

  Czytaj więcej »
 3. Fotografia

  Fotografia

  Rozumiemy, że zdjęcia produktów są ważnym narzędziem sprzedaży, zarówno dla nas, jak i dla Ciebie. Dlatego nasze zdjęcia produktów zawsze były udostępniane za darmo dla waszych stron internetowych, w mediach społecznościowych i innych platformach sprzedażowych. W Puckator mamy własny dział fotograficzny, który pozwala nam sfotografować produkty natychmiast po dostawie, a także zapewnić najlepszą możliwą jakość zdjęć.

  Czytaj więcej »
 4. Łańcuch dostaw - czy dostawy nadal są problemem?

  Łańcuch dostaw - czy dostawy nadal są problemem?

  Powiem krótko – tak. Problemy w dostawach w ciągu kilku ostatnich lat nadal dają się nam we znaki I są prawdziwym sprawdzianem dla globalnego rynku. Każdy z nas odczuwa niedogodności związane z opóźnieniami dostaw I wzrostem kosztów życia i utrzymania.

  Czytaj więcej »
 5. Olejki zapachowe

  Olejki zapachowe

  Jeśli chcesz używać olejków eterycznych do wspierania medytacyji, ten post jest dla Ciebie! W dzisiejszych czasach wiele z nas żyje w spirali stresu, niepokoju i ciągłej pracy, od której z trudem możemy uciec. Jednak niektóre praktyki relaksacyjne, takie jak medytacja czy są wspaniałym narzędziem do zmniejszania lęku, osiągania wyższych stanów świadomości i redukcji negatywnej energii. Efekty te można dodatkowo wzmocnić, ucząc się stosowania olejków eterycznych w procesie medytacji.

  Czytaj więcej »
 6. Solidarność: Razem jesteśmy silniejsi

  Solidarność: Razem jesteśmy silniejsi

  Wszyscy jesteśmy świadkami Rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Spokojne życie mieszkańców z dnia na dzień legło w gruzach. Nasze biura oraz magazyny poszły w ślad za resztą zachodniego świata i podarowały potrzebującym uchodźcą niezbędne przedmioty.

  Czytaj więcej »
 7. Kadzidełka

  Kadzidełka

  Posiadamy w ofercie ponad 300 różnych rodzajów i zapachów kadzideł, co dla nowicjusza może wydawać się nieco zniechęcające. Istnieje jednak kilka kluczowych zapachów i marek, na które należy zwrócić uwagę. Dobrym miejscem na rozpoczęcie jest wybór najbardziej znanych i powszechnie stosowanych zapachów w formie tradycyjnych prostych kadzidełek oraz stożków.

  Czytaj więcej »
 8. Nasze EDC jest już w pełni operacyjne!

  Nasze EDC jest już w pełni operacyjne!

  W piątek 22 października pracownicy wraz z rodzinami oraz lokalni przedsiębiorcy spotkali się na wielkim otwarciu EDC we Wrocławiu.

  Czytaj więcej »
 9. Nasze EDC przyspiesza – widać zmiany wewnątrz i zewnątrz

  Wygląd zewnętrzny i wnętrze naszego Europejskiego Centrum Dystrybucyjnego we Wrocławiu nabiera kształtów, choć minęło zaledwie kilka tygodni od ostatniej aktualizacji, wciąż jest o czym rozmawiać.

  Nowe logo Puckator zostało zainstalowane na zewnątrz budynku, a fioletowo-zielona kolorystyka świetnie komponuje się z szarą fasadą.

  Wewnątrz szybko rośnie system regałów i wkrótce będziemy gotowi do dodania lokalizacji magazynowych i mapowania, gotowi do uzupełnienia zapasów i wdrożenia systemów.

  Pierwsze dwa kontenery przybyły z Chin i zostały rozładowane przez Piotra i jego zespół. Produkty są utrzymywane na paletach aż do zakończenia budowy regałów – EDC teraz zaczyna wyglądać jak prawdziwy magazyn!

  Wszyscy w Puckator, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak iw Europie, ciężko pracują, aby wszystko było gotowe na nasze otwarcie tej jesieni i jeśli sprawy będą się rozwijać tak, jak teraz, będziemy iść zgodnie z harmonogramem.

  Wkrótce pojawią się kolejne akt

  Czytaj więcej »
 10. Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

  Puckator ma nowy wygląd… i wiele więcej!

  Wreszcie nasza nowa strona internetowa jest online, po kompletnej zmianie stylizacji i dodaniu wielu nowych i ulepszonych funkcji strony.

  Czytaj więcej »
Prawo autorskie © 2000 - 2023 Puckator EDC Sp. z o.o. Ul. Graniczna 8AA, 54-610, Wrocław. Numer REGON: 389391683 - Numer NIP: PL8943170010