Darmowa wysyłka na zamówienia powyżej 1500zł Wysyłka z EDC we Wrocławiu Godziny otwarcia biura Obsługi klienta 8-17

Blog

 1. Przygotuj się na Dzień Matki i Dzień Ojca

  Przygotuj się na Dzień Matki i Dzień Ojca

  Dla sprzedawców detalicznych planowanie ma kluczowe znaczenie w przypadku wydarzeń sezonowych, takich jak Dzień Matki i Dzień Ojca. Przygotuj swój sklep już teraz, zamawiając hurtowo starannie wyselekcjonowane upominki na Dzień Matki i Dzień Ojca. Pomóż swoim klientom świętować te wyjątkowe dni, dostarczając idealne pomysły na prezenty dla mam i tatusiów! W tym artykule na blogu przyjrzymy się, jak możesz przygotować Swój Sklep na Dzień Matki i Dzień Ojca oraz w jakie produkty z oferty Puckator najlepiej zaopatrzyć się przed tymi uroczystościami.

  Czytaj więcej »
 2. Patrząc wstecz na wiosenny sezon targowy

  Patrząc wstecz na wiosenny sezon targowy

  Sezon targów upominkowych Puckator w 2023 roku okazał się wielkim sukcesem, a kilka znaczących wydarzeń odbyło się na całym świecie. W tym artykule omówimy niektóre z najlepszych programów pod względem nowych klientów i zamówień oraz wspomnimy o naszych ekscytujących nowościach związanych z nagrodą Gift of the Year 2023.

  Czytaj więcej »
 3. Puckator Świętuje Pierwszą Rocznicę Europejskiego Centrum Dystrybucji (EDC)w Polsce

  Puckator Świętuje Pierwszą Rocznicę Europejskiego Centrum Dystrybucji (EDC)w Polsce

  Cały rok szybszych dostaw, większej dostępności produktów i usprawnionych operacji pozwolił nam kontynuował zwiększenie dostaw do naszych europejskich klientów. W tym miesiącu obchodzimy pierwszą rocznicę otwarcia naszego Europejskiego Centrum Dystrybucji (EDC) w Polsce – był to rok z ponad 3,000,000 wysłanych zapasów oraz 16,000 wysłanych zamówień do tej pory !

  Czytaj więcej »
 4. Południowo-zachodni szlak Wielkiej Brytanii

  Południowo-zachodni szlak Wielkiej Brytanii

  Nasz dyrektor zarządzający Mark Howard uwielbia wyzwania! W 2019 roku przejechał ponad 14 000 mil Jedwabnym Szlakiem z Chin do Kornwalii, i to wszystko w ramach akcji charytatywnej. Podczas pandemii Mark szukał nowego wyzwania. Podróż za granice nie wchodziła w rachubę, dlatego postanowił przejść szlakiem wzdłuż wybrzeża wokół swojego rodzinnego hrabstwa Kornwalia. W miarę postępów w swoim wyzwaniu postanowił rozszerzyć swoją przygodę i kontynuować wędrówkę nadmorską ścieżką wzdłuż reszty południowo-zachodniego wybrzeża.

  Czytaj więcej »
 5. Fotografia

  Fotografia

  Rozumiemy, że zdjęcia produktów są ważnym narzędziem sprzedaży, zarówno dla nas, jak i dla Ciebie. Dlatego nasze zdjęcia produktów zawsze były udostępniane za darmo dla waszych stron internetowych, w mediach społecznościowych i innych platformach sprzedażowych. W Puckator mamy własny dział fotograficzny, który pozwala nam sfotografować produkty natychmiast po dostawie, a także zapewnić najlepszą możliwą jakość zdjęć.

  Czytaj więcej »
 6. Łańcuch dostaw - czy dostawy nadal są problemem?

  Łańcuch dostaw - czy dostawy nadal są problemem?

  Powiem krótko – tak. Problemy w dostawach w ciągu kilku ostatnich lat nadal dają się nam we znaki I są prawdziwym sprawdzianem dla globalnego rynku. Każdy z nas odczuwa niedogodności związane z opóźnieniami dostaw I wzrostem kosztów życia i utrzymania.

  Czytaj więcej »
 7. Olejki zapachowe

  Olejki zapachowe

  Jeśli chcesz używać olejków eterycznych do wspierania medytacyji, ten post jest dla Ciebie! W dzisiejszych czasach wiele z nas żyje w spirali stresu, niepokoju i ciągłej pracy, od której z trudem możemy uciec. Jednak niektóre praktyki relaksacyjne, takie jak medytacja czy są wspaniałym narzędziem do zmniejszania lęku, osiągania wyższych stanów świadomości i redukcji negatywnej energii. Efekty te można dodatkowo wzmocnić, ucząc się stosowania olejków eterycznych w procesie medytacji.

  Czytaj więcej »
 8. Solidarność: Razem jesteśmy silniejsi

  Solidarność: Razem jesteśmy silniejsi

  Wszyscy jesteśmy świadkami Rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Spokojne życie mieszkańców z dnia na dzień legło w gruzach. Nasze biura oraz magazyny poszły w ślad za resztą zachodniego świata i podarowały potrzebującym uchodźcą niezbędne przedmioty.

  Czytaj więcej »
 9. Kadzidełka

  Kadzidełka

  Posiadamy w ofercie ponad 300 różnych rodzajów i zapachów kadzideł, co dla nowicjusza może wydawać się nieco zniechęcające. Istnieje jednak kilka kluczowych zapachów i marek, na które należy zwrócić uwagę. Dobrym miejscem na rozpoczęcie jest wybór najbardziej znanych i powszechnie stosowanych zapachów w formie tradycyjnych prostych kadzidełek oraz stożków.

  Czytaj więcej »
 10. Nasze EDC jest już w pełni operacyjne!

  Nasze EDC jest już w pełni operacyjne!

  W piątek 22 października pracownicy wraz z rodzinami oraz lokalni przedsiębiorcy spotkali się na wielkim otwarciu EDC we Wrocławiu.

  Czytaj więcej »
Strona
Prawo autorskie © 2000 - 2023 Puckator EDC Sp. z o.o. Ul. Graniczna 8AA, 54-610, Wrocław. Numer REGON: 389391683 - Numer NIP: PL8943170010