Darmowa wysyłka na zamówienia powyżej 1500zł Wysyłka z EDC we Wrocławiu Godziny otwarcia biura Obsługi klienta 8-17

Blog

 1. Nasze EDC jest już w pełni operacyjne!

  Nasze EDC jest już w pełni operacyjne!

  W piątek 22 października pracownicy wraz z rodzinami oraz lokalni przedsiębiorcy spotkali się na wielkim otwarciu EDC we Wrocławiu.

  Czytaj więcej »
 2. Nasze EDC przyspiesza – widać zmiany wewnątrz i zewnątrz

  Wygląd zewnętrzny i wnętrze naszego Europejskiego Centrum Dystrybucyjnego we Wrocławiu nabiera kształtów, choć minęło zaledwie kilka tygodni od ostatniej aktualizacji, wciąż jest o czym rozmawiać.

  Nowe logo Puckator zostało zainstalowane na zewnątrz budynku, a fioletowo-zielona kolorystyka świetnie komponuje się z szarą fasadą.

  Wewnątrz szybko rośnie system regałów i wkrótce będziemy gotowi do dodania lokalizacji magazynowych i mapowania, gotowi do uzupełnienia zapasów i wdrożenia systemów.

  Pierwsze dwa kontenery przybyły z Chin i zostały rozładowane przez Piotra i jego zespół. Produkty są utrzymywane na paletach aż do zakończenia budowy regałów – EDC teraz zaczyna wyglądać jak prawdziwy magazyn!

  Wszyscy w Puckator, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak iw Europie, ciężko pracują, aby wszystko było gotowe na nasze otwarcie tej jesieni i jeśli sprawy będą się rozwijać tak, jak teraz, będziemy iść zgodnie z harmonogramem.

  Wkrótce pojawią się kolejne akt

  Czytaj więcej »
 3. Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

  Puckator ma nowy wygląd… i wiele więcej!

  Wreszcie nasza nowa strona internetowa jest online, po kompletnej zmianie stylizacji i dodaniu wielu nowych i ulepszonych funkcji strony.

  Czytaj więcej »
Prawo autorskie © 2000 - 2021 Puckator Sp z.o.o. , Ul. Borowska 8, 68-120, Iłowa . Numer REGON: 368418562 - Numer NIP: PL9241909627