Nasze EDC jest już w pełni operacyjne!

7 września 2021 roku EDC wysłało swoje pierwsze zamówienie do naszego klienta. Przez ten krótki okres od początku września do dzisiaj, udało się nam dostarczyć 2.500 paczek i palet do naszych europejskich klientów.

Wszystkie zamówienia z naszych europejskich stron internetowych są teraz przygotowywane w EDC. Prezentowane stany magazynowe oraz daty dostaw są dedykowane dla klientów z Unii Europejskiej.

W wieczór Wielkiego Otwarcia goście mogli przekonać się na własnej skórze jak prezentuje się nasze biuro oraz magazyn. Część magazynu została wydzielona na stoisko pokazowe, gdzie przez cały weekend nasi klienci mogli zapoznać się z naszym nowym centrum logistycznym.

Grand Opening 2Grand Opening 5

Kiedy wszyscy goście pojawili się na miejscu, prezes Mark Howard oraz menager EDC Piotr Świstak wygłosili przemówienia, po których nastąpiło oficjalne przecięcie wstęgi, którego wspólnie dokonali Mark oraz Magda Kostjan, Dyrektor ds. Leasingu.

Grand Opening 4Grand Opening 3

Przyjęcie, które trwało do późnego popołudnia było prowadzone przez DJ`a. Dla wszystkich gości były przygotowane drinki oraz przekąski, które umilały wszystkim ten wspaniały sukces, jaki odniosło EDC. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim pracownikom z Wielkiej Brytanii oraz Polski, którzy w ciągu ostatniego roku przyczynili się do otwarcia EDC.